• MUKS Krótka

  Brąz Mazowsza z Mają

  W dniach 17-19.05 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Świętokrzyskie 2019. W składzie Kadry Mazowsza znalazła się nasza zawodniczka Maja Kott i razem z drużyną wywalczyła brązowy medal Wielkie gratulacje!

 • MUKS Krótka

  Powołania z MWZPS

  Dwie nasze młodziutkie zawodniczki zostały wyróżnione powołaniami z Mazowieckeigo-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Maja Kott – nasza rozgrywająca, która zadebiutowała w zeszłym sezonie w drugiej lidze kobiet PZPS, dostała powołanie do kadry Mazowsza na Ogólnopolska Olimpiadę Młodzieży dla rocznika 2005. Nie pierwszy raz Maja udowodniła, że oprócz umiejętności cechuje ją niesamowita wola walki i serce do gry. Cieszymy się, że zauważyli to również inni trenerzy i że wraz z kadrą Mazowsza może sięgać po coraz wyższe cele. Również Basia Latos, ambitna, młoda przyjmująca – została powołana przez MWZPS na Turniej Nadziei Olimpijskich. Podobnie jak Maja, Basia ma za sobą udane występy w 2 lidze kobiet PZPS. Nie trzeba jej namawiać na trening, jest…

 • MUKS Krótka

  Nasza Perła

  28 lutego br. odbyła się uroczysta gala finałowa plebiscytu Perły Mazowsza Wśród wielu nominowanych, wspaniałych osobistości znalazła się nasza trenerka, zawodniczka i Mistrzyni Polski Masters: Michalina Tokarska  Po cichutku liczyliśmy na Perłę gminy Lesznowola w kategorii sport i tę właśnie zdobyła Michalina. Jednak to nie wszystko, pod koniec gali okazało się, że nasza Miśka została wybrana również na Perłę całego powiatu piaseczyńskiego  Gratulujemy naszej podwójnej Perełce!

 • MUKS Krótka

  Wesołych Świąt

  Wszystkim najmłodszym, młodym i nieco starszym 🙂 zawodniczkom i zawodnikom, naszym wspaniałym trenerom, rodzicom, kibicom i wszystkim sympatykom, zarząd klubu składa najszczersze życzenia wesołych, spokojnych Świąt w otoczeniu życzliwych ludzi, w atmosferze szczęścia i miłości.

 • MUKS Krótka

  Dzień sportu w Mysiadle

  8 września dzieci i młodzież z Mysiadła i okolic bawiły się sportem na pikniku sportowym. Nie mogło zabraknąć tam naszego klubu. W tym roku prezentowaliśmy nie tylko piłkę siatkową ale także nową w Mysiadle dyscyplinę – korfball. Wielkie podziękowania dla organizatorów i sponsorów, w szczególności Łukasza Nowakowskiego.  Kochani zawodnicy: Stanisław Patynowski i spółka ( Antek, Filip i Kuba) bardzo serdecznie Wam dziękujemy za pomoc na pikniku. A już teraz zapraszamy za rok na spotkanie ze sportem w Mysiadle.

 • Młodziczki,  MUKS Krótka

  Kadra Mazowsza

  Miło nam poinformować, że w składzie szerokiej Kadry Mazowsza rocznika 2005 znalazły się dwie nasze zawodniczki: Maja Kott oraz Isia Bartosz. GRATULUJEMY!!!

 • Młodziczki,  MUKS Krótka

  Giba w Mysiadle

  W dniu wczorajszym mieliśmy ogromną przyjemność i niebywały zaszczyt gościć na treningu samego Mistrza Giba. Spotkanie z taką osobą to niezwykłe wydarzenie. Najmłodsi mieli okazję potrenować pod okiem jednego z najlepszych siatkarzy świata a starsi mogli pograć z Mistrzem. Dla wszystkich zarówno dzieci jak i rodziców (nie wspomnę o kadrze trenerskiej) było to wielkie przeżycie. Zdjęciom i dobrej zabawie nie było końca. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.

 • Dwójki,  MUKS Krótka

  Podium dla KRÓTKIEJ!!!

  W niedzielę 27 maja odbył się Wiosenny Festiwal Siatkówki w kategorii DWÓJEK, organizowany przez UKS Esperanto Warszawa. W turnieju zagrało aż pięć zespołów Krótkiej.Wszystkie miejsca na podium zajęły zawodniczki MUKS Krótka Mysiadło. Kolejne drużyny zajęły miejsca 5 i 8. Wszystkim zawodniczkom i trenerowi Gratulujemy!!!

 • Młodziczki,  MUKS Krótka

  Zwyciężony Wiosenny Festiwal Siatkówki za nami!!!

  Kolejny pracowity i bardzo udany weekend za nami. W sobotę 26 maja na zaproszenie UKS Esperanto Warszawa młodziczki zagrały bardzo udany turniej.  „Udział wzięło 6 zespołów. Rywalizacja była systemem każdy z każdym, dwa sety do 25. Po kilku godzinach wspaniałej zabawy w radosnej atmosferze i rozegraniu 15 spotkań klasyfikacja końcowa wygląda następująco.1. MUKS Krótka Mysiadło2. Sparta Nowy Dwór Mazowiecki3. UKS Lesznowola4. UKS Esperanto5. Astoria Piaseczno6. UKS Iskra Warszawa” Do pierwszej szóstki turnieju została wybrana Krysia Przemyska, a najlepszą zawodniczką tego dnia w zespole została Maja Kott. W niedzielę zaś młodziczki rozegrały kolejny turniej z cyklu Ligi Lesznowolskiej gdzie wygrały wszystkie mecze stosunkiem 2:0 i umocniły się na pozycji lidera. Ostatni turniej 17.06.2018 w Lesznowoli. Serdecznie…

 • MUKS Krótka

  Wicemistrzostwo Ursusowskiej Ligi Siatkówki

  22 kwietnia odbył się Turniej Finałowy Final Four I Ligi Kobiecej Ursusowskiej Ligi Siatkówki. Nasz zespół w składzie Julia Zimoch, Magda Skonieczna, Paula Sidor, Martyna Krupa, Gabi Zańko, Kasia Latos, Basia Latos, Hania Dukała, Julia Aderek wywalczyły II miejsce. Uroczyste zakończenie i rozdanie nagród już 26.05.2018. Wielkie gratulacje dla dziewczyn, które w tym trudnym okresie egzaminów gimnazjalnych znalazły miejsce na swoją pasję – siatkówkę!!!

 • MUKS Krótka

  Jedna taka Perła na Mazowszu

  28 lutego odbyła się w Tarczynie gala wieńcząca III edycję plebiscytu Perły Mazowsza. W konkursie, o wyróżnienia starały się przedsiębiorstwa, inicjatywy i ludzie zaangażowani w kulturę i sport. Niezmiernie miło nam poinformować, że na skutek głosowania osób indywidualnych, drużyna seniorek MUKS Krótka otrzymał wyróżnienie Perła Mazowsza 2017 gminy Lesznowola. Nagrodę, w imieniu klubu z rąk zast. wójta gminy Lesznowola p. Iwony Pajewskiej-Iszczyńskiej, odebrała prezes Agnieszka Sola-Manowska. Dziękujemy głosującym.