Młodziczki

Jesteśmy w półfinale

Awans do półfinałów Mistrzostw Mazowsza Młodziczek nasze zawodniczki zapewniły sobie w III turnieju I Ligi Młodziczek, a mimo to do IV turnieju 19/20 stycznia br. podeszły bardzo skoncentrowane.

W pierwszym dniu na dzień dobry przyszło nam się zmierzyć z LTS Legionovią. Pierwszy set bardzo wyrównany kończymy wynikiem 25:23 po punktowej zagrywce Basia Latos . Kolejny set wygrywamy 25:9 po serii zagrywek Zosi Łagowskiej. Kolejny mecz z Ateną może nie najładniejszy ale zwycięski 2:0 (13;21) gdzie serią wspaniałych zagrywek popisała się Anielka Kolibowska . W ostatnim meczu tego dnia ulegamy Nowemu Dworowi 0:2 (24;15).

Drugi dzień rozpoczynamy słabym meczem z Metrem i ulegamy 0:2(13;13). Wysoka porażka nie zniechęciła dziewczyn i do meczu z Nadarzynem przystępujemy mocno skoncentrowane. Pierwszy set pod kontrolą wygrywamy 25:17, niestety w drugim dekoncentracja i porażka w tym samym stosunku 17:25. Trzeci set to popis na zagrywce Maja Kott i wynik 12:0 a cały set kończymy stanem 15:2.