Młodziczki,  Trójki

Wspaniały weekend!

Chociaż pogoda przestała nas rozpieszczać to w Krótkiej Mysiadło słońce nadal świeci jasno i ogrzewa nas złotym blaskiem. Zawodniczki naszego Klubu po raz kolejny dały nam wiele powodów do radości.

Zaczęliśmy w piątek 14 listopada od rozgrywek Ligi Lesznowolskiej, gdzie obie nasze „Trójeczki” wygrały wszystkie swoje mecze w grupach i znalazły się na czele tabeli.

W sobotę i w niedzielę do walki w II Lidze stanęły nasze Młodziczki, wiedzione do boju przez Panią Trener Bogusię Kott. Dziewczęta spisały się znakomicie i przywiozły z Ostrołęki pierwszy, historyczny awans do I Ligi Młodziczek!!!!


Również w sobotę i w niedzielę nasze „Trójki” walczyły w silnie obsadzonym turnieju zorganizowany
m przez Dzielnicowy Ośrodek Rekreacji i Sportu Praga-Północ. Przez dwa dni turnieju mieliśmy możliwość zmierzyć się z drużynami z województw : mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Obie nasze trójki spisały się znakomicie. Sandra Ganszczyk, Weronika Borek i Iga Tokarska wygrały grupę B, zajmując 7 miejsce w turnieju. Wielkiej radości dostarczył nam zespół w składzie : Iga Janiszowska-Downarowicz, Zuzia Waldowska i Lena Dudzic, które zwyciężyły w Turnieju i wraz z Trenerem Tadeuszem Szeligowskim odebrały puchary i złote medale. Wisienką na torcie było MVP dla Igi Janiszowskiej-Downarowicz. Warto wspomnieć, że rozgrywki piątkowo-niedzielne były dla naszych „trójek” pierwszymi zawodami w tym sezonie. Zaczęły je po mistrzowsku, czym rozbudziły oczekiwania kibiców i Trenerów.

Gratulujemy i życzymy wytrwałości w osiąganiu kolejnych sukcesów:)

Trenuj, walcz, zwyciężaj