Młodziczki

HISTORYCZNY AWANS MŁODZICZEK DO FINAŁU MISTRZOSTW MAZOWSZA

Historycznym sukcesem zakończył się Turniej Półfinałowy Młodziczek rozgrywany w Mrokowie i Mysiadle. Nasze zawodniczki wywalczyły pierwszy raz w historii klubu awans do Finału Mistrzostw Mazowsza. Bardzo ciężko jest opisać to co przeżywaliśmy wszyscy: my trenerzy, nasze zawodniczki które swoją walką o każdy punkt i do ostatniej piłki wywalczyły ten awans, nie wspominając już o rodzicach, babciach, dziadkach, ciociach, wujkach i wszystkich kibicach, którzy przez te dwa dni przy wzlotach i upadkach wierzyli w nas i ani przez chwilę nie zwątpili w nasz awans.
Dzisiaj należałoby pochwalić każdą z zawodniczek i tak też zrobimy nasz kapitan i rozgrywająca Maja Kott druga rozgrywająca Sandra Ganszczyk nasze przyjmujące Isia Bartosz, Weronika Borek, Joanna Orzechowska i dzisiaj niestety nieobecna z powodu gorączki Zuzanna Waldowska, atakująca Hania Stolarczyk środkowe Zofia Łagowska, Zofia Wasilewska oraz Libero Gabi Kulińska. Niestety z powodu kontuzji nie mogły uczestniczyć w zawodach dzisiaj Agata Osmólska oraz Karolina Mosińska,trener Bogumiła Kott.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów👏👏👏