Dwójki,  Trójki

Trójki w finale Mazowsza Kinderów

Trójki w finale Mazowsza!!!

12 maja br. odbyły się półfinały Kinder Plus Sport. Nasz klub reprezentowały trzy zespoły dwójeczka w bardzo młodym składzie dziewczynek z rocznika 2009 oraz dwie trójki. Z grupy 6 zespołowej awans zapewnić sobie miały trzy drużyny.

Oba nasze zespoły trójek spotkały się w jednej grupie więc pewne było, że ktoś musi ponieść porażkę. Zostawało pytanie co dalej a dalej było już tylko cudownie i grupę kończymy na pierwszym i drugim miejscu w walce o kolejność w całym półfinale zespół w składzie Lena, Iga, Zuza i Olga ulegają zespołowi z Bety Błonie, zaś trójka w składzie Wera, Sandra, Marta, Ola i Jadzia wygrywają z Nowym Dworem Mazowieckim tym samym półfinały kończymy na drugim i trzecim miejscu co daje nam awans do finałów

JESTEŚMY W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE NA MAZOWSZU 

Nasza dwójeczka w składzie Iga, Lila i Weronika (niestety Marysia ze względu na komunie nie mogła dołączyć do swoich koleżanek) zaprezentowały się bardzo dobrze. Niewiele zabrakło do zakwalifikowania się do finału w swojej grupie zajęła czwarte miejsce ale, jak to się mówi co się odwlecze to nie uciecze za rok dalej grają w dwójeczkach.

Wielkie brawa rodzice i kibice !!!