MUKS Krótka Mysiadło

Switch to desktop Register Login
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

O nas

Uczniowski klub sportowy MUKS Krótka od 2009 r. zajmuje się prowadzeniem zajęć sportowych w dyscyplinie piłka siatkowa dla dzieci i młodzieży z okolic Piaseczna i południowej Warszawy. Nadrzędnym celem klubu jest wychowanie dzieci poprzez sport zapewniając właściwy rozwój psychofizyczny młodego człowieka. Promując sportowy styl życia wprowadzamy dzieci w wyjątkowy świat piłki siatkowej jednocześnie ucząc rywalizacji sportowej w duchu fairplay. 
 
Obecnie prowadzone są zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 lat w sekcjach dziewcząt i chłopców. Od wielu lat klub posiada też drużynę seniorską pań obecnie grającą w II lidze PZPS. Drużyny biorą udział w rozgrywkach wojewódzkich MWZPS oraz turniejach towarzyskich krajowych i międzynarodowych. W miesiącach letnich zawodniczki i zawodnicy biorą udział w zawodach siatkówki plażowej i zgrupowaniach letnich.
 
Ciężka, społeczna praca naszej kadry i zarządu owocuje wieloma sukcesami w rozgrywkach amatorskich i turniejach organizowanych przez MWZPS. Każdy kolejny medal to wielka radość dla naszych podopiecznych oraz pracowników. Klub jest najprawdopodobniej najbardziej utytułowanym siatkarskim klubem uczniowskim w powiecie piaseczyńskim.
Ostatnio zmieniany
MM

MM

Więcej w tej kategorii: Sezon 2014/15 rozpoczęty »

Za wszelkie treści zamieszczane na stronie odpowiadają ich autorzy.

Top Desktop version